За вікном сіро або з іншої причини ви не бажаєте бути активним? Ми покажемо вам , як мотивувати себе займатися спортом вдома та підтримувати цю прихильність протягом тривалого часу .
Як мотивувати себе займатися вдома?
Тренування вдома можуть бути такими ж ефективними, як і тренування в тренажерному залі. Однак на практиці нерідко привабливий вид зручного дивана переважає килимок для вправ і гантелі . Це неодмінно підтвердять багато фахівців. Домашні тренування ефективні, але мотивувати себе на них важче. Інша ситуація в тренажерному залі, де проста присутність інших людей, які займаються навколо вас, може спонукати вас займатися.
Можливі причини відсутності мотивації
Перш ніж розповісти, як мотивувати себе займатися спортом, перш за все варто розглянути, що може бути причиною відсутності бажання займатися фізичною активністю .
Перетренованість - занадто інтенсивні або занадто часті тренування можуть призвести до перетренованості, яка проявляється у зниженні енергії, зниженні мотивації та зниженні результатів тренувань. Перетренованість може викликати втому і дезорганізацію всієї нервової системи.
Одноманітність – виконання одних і тих же вправ, не змінюючи їх, може призвести до нудьги. Одноманітність може зробити ваше тренування нудним і рутинним, що зменшить вашу мотивацію продовжувати.
Розумова втома та стрес – високий рівень стресу та розумової втоми може призвести до відсутності бажання займатися спортом. Хоча навчання може допомогти зменшити стрес, у такому стані важко мотивувати себе робити це.
Відсутність результатів – якщо ви не бачите очікуваних результатів після тренування, це може знизити вашу мотивацію. Варто пам'ятати, що процес досягнення ваших цілей може зайняти час.
Занадто амбітні цілі . Постановка надто амбітних цілей, які важко досягти, може призвести до розчарування. Краще ставити реалістичні короткострокові та довгострокові цілі.
Брак часу . Брак часу є поширеною причиною того, чому люди не займаються спортом регулярно. Тривалий робочий день, батьківські обов’язки та інші життєві зобов’язання можуть ускладнювати пошук часу для занять спортом.
Зрештою, причиною відмови від регулярних вправ можуть бути стан здоров’я (наприклад, анемія чи інші захворювання), а також відсутність внутрішньої або зовнішньої мотивації.
Каталог